profesjonalna klinika stomatologiczna w centrum Szczecina

Twój stomatolog w Szczecinie

Dr n.med. Kacper Koryzna

Dr n. med. Kacper Koryzna jest absolwentem PAM w Szczecinie oraz Uniwersytetu Goethego, gdzie uzyskał tytuł Master of Science (który można przyrównać do polskiego tytułu magistra) w dziedzinie Oral Implantology.

W gabinecie w Szczecinie możliwe jest skorzystanie ze wsparcia świadczonego przez stomatologów. Pomoc obejmuje leczenie (zarówno, jeśli chodzi o ubytki, wypełnienia czy zmiany związane z dziąsłami, takie jak paradontoza) oraz wstawianie implantów czy tworzenie protez. Możliwe jest również umówienie zabiegu u chirurga szczękowego lub regeneracja i przeszczep kości. Dentysta świadczący wsparcie udzieli informacji dotyczących stanu zdrowia i zaproponuje dalsze leczenie.

Wśród wsparcia, które świadczy stomatolog, znajduje się również kosmetyka dentystyczna. Możliwe jest założenie koron poprzez dobranie licówek porcelanowych oraz wypełnienie ubytków, takich jak np. ułamane czy ukruszone zęby. Gabinet Koryzna Clinic w Szczecinie to miejsce, w którym świadczona jest kompleksowa pomoc w zakresie leczenia zębów i jamy ustnej.

Dr n.med. Kacper Koryzna - implantologia i stomatologia w Szczecinie

Certyfikaty