Pasja I Impalnty

Szczecińska Klinika Koryzna specjalizuje się w implantologii

Szczecińska Klinika Koryzna specjalizuje się w implantologii. Wyposażona w najlepszy sprzęt, w tym nowoczesny system CEREC wykorzystywany w protetyce 3D, gwarantuje swoim pacjentom nie tylko zdrowy uśmiech, ale również dobre samopoczucie.
Tym wyjątkowym miejscem kieruje dr n. med. Kacper Koryzna, który posiada prestiżowy tytuł Master Of Science in Oral Implantology. To najwyższy stopień naukowy w dziedzinie implantologii. Doktor otrzymał go na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. Na niemieckiej uczelni studiują lekarze z całego świata. Tytuł otrzymują najlepsi z najlepszych. Kacper Koryzna należy do tego elitarnego grona. Takich jak on lekarzy jest w Polsce niewielu. Warto dodać, że tytuł doktora otrzymał mając zaledwie 28 lat.

– Nie każdy może dostać się na te studia. Uniwersytet ma bardzo wysokie notowania w dziedzinie implantologii na świecie. Na uczelnię przyjmowani są lekarze z dużym doświadczeniem. – mówi dr Koryzna. – Trzyletnie studia kończą się pracą masterską z implantologii. Zdaje się również egzamin praktyczny na ludzkich zwłokach. W Polsce studenci pracują albo na plastikowych modelach albo na fragmentach kości zwierzęcych. Kontakt z żywą tkanką pomaga w późniejszej praktyce.

Pełen tekst na:

http://www.prestizszczecin.pl/magazyn/77/zdrowie-i-uroda/pasja-i-implanty