Rewolucja w Stomatologii – protetyka 3D

Rewolucja w stomatologii - protetyka 3d Klinika Koryzna

Marzysz o pięknych zębach? Zdecydowałeś się na pełnoceramiczne korony albo licówki, ale przerażają Cię męczące odlewy i długi okres czekania na efekt końcowy? Nie musisz się już zamartwiać! Klinika Koryzna oferuje wytrzymałe, estetyczne i najwyższej jakości uzupełnienia protetyczne na jednej wizycie w godzinę!

Klinika Koryzna oferuje uzupełnienia protetyczne takie jak: korony pełnoceramiczne, licówki, mosty, wytrzymałe i estetyczne porcelanowe plomby – onlay i inlay oraz odbudowy na implantach na jednej wizycie.

Ubytki uzupełniane są podczas jednej wizyty dzięki najnowszej technologii na świecie Cerec. W kilka sekund za pomocą skanera wewnątrzustnego skanuje się obraz w formacie 3D. Następnie komputer na podstawie skanu obrazu z jamy ustnej projektuje ząb. Model składany jest pod indywidualny zgryz i warunki w jamie ustnej pacjenta.

Kolejnym etapem jest stworzenie wirtualnego modelu odtwarzającego naturalną morfologię zęba pacjenta, który przesyłany jest do frezarki cyfrowej. Ta w 8 minut wycina gotową pracę z pełnoceramicznych bloczków.

Kolor bloczka dobierany jest komputerowo dzięki czemu wypełnienie ubytku jest precyzyjnie dobrane do naturalnego odcienia zęba. Tak zaprojektowana i wycięta praca idealnie pasuje kształtem, kolorem i zapewnia estetyczny, naturalny wygląd podczas jednej wizyty. To co było kiedyś do wykonania w kilka dni za pomocą nieprzyjemnych wycisków i przymiarek dziś jest osiągane w jedną godzinę.

To jednak nie jedyne zalety technologii Cerec. Praca wykonane z jej pomocą jest tańsza od tradycyjnej, a jej precyzyjność, dokładność i estetyka jest niemożliwa do osiągnięcia przez pracę ludzką.

Klinika Stomatologii i Implantologii Koryzna jest autoryzowana kliniką wykorzystującą Cerec, który jest najbardziej zaawansowanym na świecie system CAD/CAM firmy Sirona światowego lidera innowacyjnych rozwiązań w stomatologii.

Jedna wizyta? Bez wycisków? Bez odbudów tymczasowych? Bez prac na metalu? Najwyższa estetyka? Długoterminowy efekt?

To wszystko osiągniesz tylko w Klinice Stomatologii i Implantologii Koryzna. Serdecznie Zapraszamy!

 

Pełen tekst na:
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/99999999/ARTYKULYSPONSOROWANE/140729791