Sukcesy Szczecińskiej Kliniki Stomatologicznej

Prestiż magazyn Szczeciński

Szczecińska Klinika Koryzna zajmująca się implantologią i stomatologią, podpisała umowę o współpracy ze światowym liderem w branży implantologicznej – Alpha Bio Tec. W ramach umowy Klinika Koryzna uzyska tytuł Certyfikowanego Centrum Szkoleniowego.

Jako jedni z pierwszych będziemy mieli dostęp do nowoczesnych produktów w dziedzinie implantologii stomatologicznej – tłumaczy właściciel kliniki. – Nasze najciekawsze przypadki kliniczne będą prezentowane w Izraelu, a następnie prezentowane na całym świecie. Implantolodzy z Europy będą mieli możliwość udziału w szkoleniach praktycznych, gdzie będą mogli dowiedzieć się o najnowszych trendach w implantologii.
Według słów Radosława Jarmuła, który w Polsce reprezentuje Alpha Bio Tec, umowa przewiduje także współpracę na gruncie naukowym.
– Zamierzamy wykorzystać wiedzę i umiejętności pana doktora Koryzny w trakcie praktycznych warsztatów z zakresu implantologii stomatologicznej. Będą one skierowane do mniej doświadczonych lekarzy współpracujących z naszą firmą – wyjaśnia Radosław Jarmuła. – O wyborze lekarza zadecydowało jego gruntowne i wszechstronne wykształcenie w zakresie implantologii stomatologicznej. Świadczy o tym przede wszystkim uzyskanie przez niego prestiżowego tytułu: Master of Science of Oral Implantology.
– Podpisanie tego porozumienia to dla nas sukces i olbrzymi prestiż – dodaje dr Koryzna.

ad

Pełna treść artykułu prestiz_2015-07i08.pdf