Tourmedica

Kor-Dent Klinika Implantologii i Stomatologii tourmedica.pl

Klinika Implantologii i Stomatologii Kor-Dent jest nowoczesną, doskonale wyposażoną placówką, która swoim Pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin stomatologii. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą i estetyczną, przeprowadzamy także leczenie paradontozy oraz zabiegi z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej. Dbamy o zapewnienie Pacjentom jak najlepszych efektów estetycznych leczenia stomatologicznego, a zabiegi zawsze indywidualnie dostosowujemy do potrzeb Pacjenta, po uprzednim przedstawieniu całościowego planu leczenia.

Specjalizujemy się w implantologii stomatologicznej, a zabiegi z tego zakresu przeprowadza doświadczony specjalista dr Kacper Koryzna, którego wiedzę i doświadczenie w zakresie implantologii stomatologicznej potwierdza najwyższy światowy tytuł w tej dziedzinie, „Master of Science of Oral Implantology”. Zabiegi implantologiczne, przeprowadzane przez dr Koryznę to gwarancja doskonałych efektów, osiąganych przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod oraz sprawdzonych systemów implantologicznych.

Komfort i satysfakcja naszych Pacjentów mają dla nas ogromne znaczenie, dlatego szczególnie dbamy o miłą, sympatyczną atmosferę, panującą w naszej klinice, tworzoną przez kompetentny, uprzejmy i uśmiechnięty personel. Przykładamy także ogromną wagę do bezpieczeństwa Pacjentów w trakcie zabiegu, dlatego nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, pochodzący od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. W trakcie zabiegów stosujemy m.in. zestaw nowoczesnych narzędzi do bezbolesnego leczenia kanałowego czy kamerę wewnątrzustną, a Pacjentom wrażliwym na ból oferujemy zabiegi z zastosowaniem komputerowego systemu do znieczuleń Quick Sleeper 2.

Pełen tekst na:

http://www.tourmedica.pl/kliniki/kor-dent-klinika-implantologii-i-stomatologii/